Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Yamaha XV 750 Virago 1992-1997 zadní tlumiče pérování YSS RE302-270T-02-1-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 14 mm |
| Délka | 270 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 14 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | Chromová |
| Charakteristika pružiny | 30-50 |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |