Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Honda Z 50 R Cross Monkey 1979-1986 zadní tlumiče pérování YSS RD220-280P-04
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 280 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | Černá |
| Charakteristika pružiny | 13-18 |
| Délka pružiny | 170 mm |
| Průměr pružiny | 38 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 22 mm |
| Průměr pístnice | 10 mm |