Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Gilera Runner 200 VXR 4T 2003-2012 zadní tlumiče pérování YSS TB220-280P-03-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Čep |
| Průměr čepu | 10 mm |
| Délka | 280 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10-14 mm |
| Seřízení | Předpětí pružiny |
| Charakteristika pružiny | 17-25 |
| Délka pružiny | 200 mm |
| Průměr pružiny | 40 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 22 mm |
| Průměr pístnice | 10 mm |