Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Yamaha YZF-R1 1000 1998-1999 zadní centrální tlumič pérování YSS MZ456-300TRL-42-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 295-305 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Charakteristika pružiny | 110 |
| Délka pružiny | 150 mm |
| Průměr pružiny | 56 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 45 mm |
| Průměr pístnice | 16 mm |