Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Yamaha MWS 150 A Tricity 155 2016-2020 zadní tlumiče pérování YSS TC302-340TL-07-859N
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12 mm |
| Délka | 335 345 mm |
| Uchycení dole | Tlumiče |
| Šířka vidlic | 20 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | Červená |
| Charakteristika pružiny | 13-18 |
| Délka pružiny | 210 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |