Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Yamaha FZ-16 160 2008-2011 zadní centrální tlumič pérování YSS ME302-295T-15-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12 mm |
| Délka | 295 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 18 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 135 |
| Délka pružiny | 150 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |