Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Vespa GTS 250 ie 2006-2011 zadní centrální tlumič pérování YSS VU302-240TRC-03-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Čep |
| Průměr čepu | 10 mm |
| Délka | 240 mm |
| Uchycení dole | Dva šrouby |
| Vzdálenost mezi šrouby | 35 mm |
| Seřízení | Útlum při stlačení Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Charakteristika pružiny | 14 |
| Délka pružiny | 180 mm |
| Průměr pružiny | 40 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |