Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Triumph T150 750 Trident 1969-1975 zadní tlumiče pérování YSS RD222-330P-03-18
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12 mm |
| Délka | 330 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12 mm |
| Seřízení | Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | Černá |
| Charakteristika pružiny | 17-25 |
| Délka pružiny | 200 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 22 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |