Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Triumph Sprint 1050 ST 2005-2010 zadní centrální tlumič pérování YSS MZ456-350HR-13-85
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 350 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Barva pružiny | Červená |
| Charakteristika pružiny | 130 |
| Délka pružiny | 185 mm |
| Průměr pružiny | 56 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 45 mm |
| Průměr pístnice | 16 mm |