Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Suzuki RM 125 2003-2004 zadní centrální tlumič pérování YSS MG456-450TRW-03-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 450 mm |
| Uchycení dole | Tlumiče |
| Šířka vidlic | 22 mm |
| Seřízení | Útlum při stlačení high/low rychlost seřízení Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Charakteristika pružiny | 48 |
| Délka pružiny | 260 mm |
| Průměr pružiny | 61 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 45 mm |
| Průměr pístnice | 16 mm |