Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Suzuki GSX 1100 1982-1987 zadní tlumiče pérování YSS RG362-335TRCL-01-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12 mm |
| Délka | 330-340 mm |
| Uchycení dole | Tlumiče |
| Šířka vidlic | 22 mm |
| Seřízení | Útlum při stlačení Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Charakteristika pružiny | 20-30 |
| Délka pružiny | 180 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 36 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |