Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Royal Enfield Interceptor 650 INT EFI Twin 2018-2020 zadní tlumiče pérování YSS RG362-360TRCL-54-B
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 14 mm |
| Délka | 355 365 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Útlum při stlačení Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Barva pružiny | Černá |
| Charakteristika pružiny | 17-25 |
| Délka pružiny | 220 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 36 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |