Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Kymco Grand Dink 150 2001-2004 zadní tlumiče pérování YSS TE302-340T-03-85
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 340 mm |
| Uchycení dole | Tlumiče |
| Šířka vidlic | 20 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 13-18 |
| Délka pružiny | 220 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |