Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Kawasaki Z 750 B Twin 1976-1978 zadní tlumiče pérování YSS RC302-330T-37-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 14 mm |
| Délka | 330 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 20-30 |
| Délka pružiny | 200 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |