Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Kawasaki EN 500 1990-2003 zadní tlumiče pérování YSS RG362-270TRCL-05-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 14 mm |
| Délka | 265-275 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 14 mm |
| Seřízení | Útlum při stlačení Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Charakteristika pružiny | 45-60 |
| Délka pružiny | 140 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 36 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |