Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Honda NSR 50 S 1989-1996 zadní centrální tlumič pérování YSS ME302-215T-01-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 215 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 200-350 |
| Délka pružiny | 100 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |