Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Honda CBX 650 E 1983-1984 zadní tlumiče pérování YSS RE302-375T-01-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 16 mm |
| Délka | 375 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 20-30 |
| Délka pružiny | 240 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |