Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Honda CBR 1000 Fireblade 2008-2014 zadní centrální tlumič pérování YSS MG456-300TRWL-24i-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 295-305 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Útlum při stlačení high/low rychlost seřízení Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Barva pružiny | Červená |
| Charakteristika pružiny | 130 |
| Délka pružiny | 150 mm |
| Průměr pružiny | 56 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 45 mm |
| Průměr pístnice | 16 mm |