Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Honda CB 750 F2 1992-2003 zadní tlumiče pérování YSS RE302-350T-18-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 16 mm |
| Délka | 350 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 30-50 |
| Délka pružiny | 220 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |