Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Harley Davidson XL 1200 S Sportster Sport 1996-2003 zadní tlumiče pérování
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Délka | 310 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 25-35 |
| Délka pružiny | 180 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |