Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Harley Davidson VRSCA 1130 V-Rod 2002-2006 zadní tlumiče pérování YSS RZ362-280TRL-20-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Délka | 275-285 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Charakteristika pružiny | 30-50 |
| Délka pružiny | 140 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 36 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |