Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Harley Davidson FXRS-CON 1340 Low Rider 1989-1993 zadní tlumiče pérování YSS RE302-350T-02S-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Délka | 350 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | Černá |
| Charakteristika pružiny | 20-30 |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |