Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Harley Davidson FLSS 1800 S Softail Slim S 2016-2017 zadní tlumiče pérování YSS RT306-220T-02-1Z
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Čep |
| Průměr čepu | 12 mm |
| Délka | 220 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 16 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | Chromová |
| Charakteristika pružiny | 175 |
| Délka pružiny | 135 mm |
| Průměr pružiny | 41 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 16 mm |