Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Harley Davidson FLHRI 1340 EFI Electra Glide 1996-1998 zadní tlumiče pérování YSS RG366-340TRC-48S-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Délka | 340 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 12,7 mm |
| Seřízení | Útlum při stlačení Plynulé seřízení pružiny Útlum při roztažení |
| Charakteristika pružiny | 30-50 |
| Délka pružiny | 220 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ano |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 36 mm |
| Průměr pístnice | 16 mm |