Úvod » Motodíly | zahraniční moto » Daelim VL 125 Daystar Gussrad 2000-2007 zadní centrální tlumič pérování YSS ME302-240T-03-X
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Délka | 240 mm |
| Uchycení dole | Oko |
| Oko s vnitřním průměrem | 10 mm |
| Seřízení | Plynulé seřízení pružiny |
| Charakteristika pružiny | 170 |
| Délka pružiny | 120 mm |
| Průměr pružiny | 46 mm |
| Expanzní nádobka | Ne |
| Výrobce | YSS |
| Průměr pístu | 30 mm |
| Průměr pístnice | 12 mm |